سوالات متداول

سوالات فروش

شما میتونین مستقیما کاغذارو بیارین محل کارخونه یا اینکه تماس بگیرید و همکاران ما در اسرع وقت با شما هماهنگی های لازم و انجام بدن.

شرکت کاغذکده بجز کاغذهای غیر قابل بازیافت، انواع کاغذ و کتابهای دیگر را خرید میکند.

این موضوع رابطه مستقیم با محل شما داره. اگر بیارین کارخونه هر وزنی باشه خرید داریم. ولی اگر قرار بر اومدن ما باشه حداقل باید 70-80 کیلو باشه.

یکی از شعارهای کاغذکده آخرین جستجوعه. یعنی اگر وزن کاغذهای شما زیاد باشه(500 کیلو به بالا) نهایت 3ساعت زمان لازمه تا در محل شما باشیم.

خودمون مستقیم خرید نداریم، ولی همکارایی داریم که میتونیم به شما معرفی کنیم. البته باید وزن قابل توجه ای داشته باشه(حداقل یک وانت).

سوالات قیمت

ازونجایی که کاغذ به صورت باطله و کیلویی خریداری میشه. همکاران ما پس از توزین دقیق و واقعی، مبلغ و بصورت نقد یا کارت به کارت به حساب شما واریز میکنند.

محصولات تولیدی از کاغذهای مختلف، متفاوت است. بطور ساده یکی از دلایل اینه که از کاغذ سفید دستمال کاغذی تولید میشه و از کاغذ رنگی شونه تخم مرغ.

اولین راه اینه که مستقیم خودتون بیارین کارخونه
راه دوم اینه که بزارین جمع بشه و وزنش بره بالا
راه سوم هم اینه که ضایعات ( پلاستیک و آهن و... ) رو از کاغذا جدا کنین.

هزینه ای برای رفت و آمد وجود ندارد، و پس از توزین مبلغ بصورت کامل پرداخت میشود.

بازار کاغذ متاثر از عرضه و تقاضاس. بطور مثال بازار مواد خوراکی و مصرفی تو این چند ماه گذشته متاثر از بحث افزایش قیمت با کاهش تقاضا مواجه شدند که همین امر باعث کاهش تولید و عرضه کاغذ و کارتن در بازار شده است.
کاهش تولید و عرضه نیز به معنی کاهش نیاز مواد اولیه کارخانه (ضایعات کاغذ و کارتن) و کاهش تولیدات کارخانه میباشد. تمامی اینها فقط یکی از دلایل ثابت ماندن قیمت ضایعات کاغذ میباشد.

سوالات عمومی

متاسفانه شرکت کاغذکده فقط در تهران فعالیت دارد. از شهرهای دیگه فقط بصورت تناژ خرید داریم.

ما تقریبا تمامی کاغذ و کتابهای خریداری شده رو خمیر میکنیم، پس نو یا کهنه بودن کتابهای شما آنچنان تاثیری در قیمت نداره.

محصولات مختلفی از ضایعات کارتن و کاغذ بدست میاد. مثل جعبه شیرینی، جعبه کفش، دستمال کاغذی، شونه تخم مرغ، جعبه های قرص و....

بله تمامی کاغذهای خریداری شده در کارخانه خودمون تبدیل به مقوای جعبه شیرینی و جعبه کفش میشوند.

ازونجایی که تنوع گل و گیاه و کاغذ زیاده تو بازار، مجموعه ما نمیتونه برای هر سلیقه ای یک نوع محصول کنار بزاره. پس بهترین کار همون پرداختی نقدی یا کارت به کارت است.

سوالات امحا

2 روش داریم:
اولیش خرد کردن کاغذ و دومیش خمیر کردن

بله. شما میتونین نماینده مورد اعتماد خودتون رو بفرستید تا عکس و فیلم از روند امحا تهیه کنه.

بستگی به این داره که کاغذها تفکیک شده باشند یاخیر. بطور کل برای کاغذهای سفید( کاغذ a4 با چاپ سیاه سفید) که تفیک شده اند و هیچ ضایعاتی ندارند حدودا در هر ساعت 4تن میشه خمیر کرد.

اگر قبل امحا کاغذ خودتون رو تفکیک کنین تا پلاستیک و پوشه و زونکن و... نداشته باشه امحا با سرعت بیشتری انجام میشه.

مجموعه کاغذکده بیش از 3 دهه است که فعالیت دارد. اول اینکه تمامی اسناد زیر نظر نماینده شما خرد یا خمیر میشود، دلیل دوم اینکه حفظ اعتبار ما مهمتر از کسب درآمد است و تلاش داریم اعتماد مشتری جلب شود تا دفعات بعدی با خیال راحت اوراق و اسناد خود را به مجموعه ما برای امحا تحویل دهید.