درباره ما

یه کم علاقه به طبیعت، یه کم فکر آینده محیط زیست، یه کم تجربه اطرافیان، بقیه هم نیاز به درآمد، اینجوری شد که کارمون شد این :)

درباره کاغذکده


تاریخچه:

کاغذکده یک سامانه کاملا متفاوت در زمینه بازیافت کاغذ و تولید محصولات وابسته به آن بوده تا بتواند به صورت مستقیم کاغذ باطله مصرفی خود را تهیه کند. مجموعه ما پس از خرید کاغذ باطله و خمیر کردن آنها، محصولاتی چون جعبه شیرینی، جعبه کفش، مقوا کرجی و... را تولید و مستقیما به بازار عرضه میکند.
اگر شما هم در منزل یا شرکت خود کاغذهای بلا استفاده ای دارید که فقط فضای شما رو اشغال کرده میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید تا سریعتر به چرخه ی بازیافت برگشته و فضای اشغال شده شما آزاد شود.


ورود به بازار:

مجموعه ما در ابتدا فقط به منظور تولید مقوا تاسیس شد. ولی در اوایل دهه گذشته (1390) تصمیم به خرید کاغذ باطله مورد نیاز خود کرد. بدین صورت پس از گذشت چند سال با تاسیس انبار جهت دپو کاغذ، حجم خرید افزایش، و به تبعه آن قیمت خرید نیز بصورت واقعی و منطقی افزایش پیدا کرد.
امروزه بسیاری از شرکتها بصورت دائمی اسناد و مدارک خود را جهت فروش و البته امحاء در اختیار مجموعه ما قرار میدهند. مزیت این کار سپردن اسناد خود بدون واسطه به کارخانه میباشد تا از طرفی امحاء کامل انجام شود و از طرف دیگر کاغذهای شما به چرخه ی بازیافت بازمیگردند.


چرا کاغذکده:

مجموعه ما با کادری مجرب و سابقه ای درخشان در خرید کاغذ باطله از ارگان های دولتی و خصوصی، بانکها، آژانس های مسافرتی، مدارس، منازل و هر مکان دیگری که کاغذ باطله وجود دارد، در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و با توزین دقیق و واقعی کاغذهای شما را خریداری میکند.


0+ سال
تجربه تولید


0+ سال
تجربه خرید

برخی از مشتریان کاغذکده

فرآیند کار

چگونه کار می کنیم؟

به طور معمول برای فروش کاغذهای باطله مهمترین معیار وزن حدودی بار شما است. بدین صورت که اگر از یک مقدار خاص وزن بار شما کمتر باشد، اصلا ارزش خرید ندارد. برای خرید کاغذهای باطله در مجموعه ما مراحل زیر انجام میشود:

تماس تلفنی

اولین قدم برای فروش، تماس یا پیام در شبکه های اجتماعی از جانب شما است.

تخمین وزن حدودی

شما میتوانید برای راحتی کار یک یا چندین عکس از حجم کتابهای خود را به صفحه ما در شبکه های اجتماعی ارسال نمایید.

هماهنگی نهایی

در نهایت پس از آنکه صحبت های اولیه انجام شد، همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و روز و ساعت حمل کاغذها را با شما هماهنگ میکنند.

آدرس و محدوده خرید

انبار تهران واقع در جاده خاوران، بعد از قیامدشت

کاغذهای باطله ابتدا در محل انبار تفکیک میشوند تا ضایعات آنها (پلاستیک، آهن و...) جدا شده و کاغذها جهت خمیر شدن آماده شوند.

کارخانه تهران در محدوده ورامین واقع شده

پس از تفکیک و یکسان سازی کاغذها، آنها به محل کارخانه جهت خمیر شدن انتقال میابند، تا پس از گذراندن مراحل تولید، مقوای مورد استفاده جهت جعبه کفش، جلد دفاتر و... تولید شود.

کارخانه مشهد واقع در جاده میامی

در کارخانه مشهد نیز دقیقا مانند کارخانه تهران کاغذهای باطله خمیر میشوند تا پس از گذراندن خط تولید تبدیل به مقوای مورد استفاده ما بشوند.

از آنجایی که محل اصلی کار ما تهران و حومه میباشد، برای بارهای جزِئی تمامی مناطق تهران تحت پوشش ما میباشد. البته که بارهای تناژ نیز از اطراف تهران و تمامی شهرهای کشور خریداری میشود.

لازم به ذکر است بارهای جزئی و تناژ تحویل انبار تهران، به هر میزان وزن و مقداری خریداری میشود.